Wellness hotel Bulgaria 4* – Банско

Wellness hotel Bulgaria 4* – Банско

Categories:, ,

 

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* – Банско
БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2022
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-28.12.2021 29.12-05.01.2022 06.01-28.02.2022
Вид на сместување 01.03-15.04.2022
Двокреветна соба 2+1 31€ 69€ 38€
Апартман 2+2 35€ 87€ 41€
Возрасен на дополнително легло 25€  63€ 29€
 

Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет
Дополнителни услови :
▪ Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating