Hotel Grand Royale 4* – Банско

Hotel Grand Royale 4* – Банско

Categories:, ,

 

GRAND ROYALE 4* – Банско
www.grandroyale.bg
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА -: 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2021
10% попуст за резервација и уплата до 10.12.2021
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-10.04.2022 | 4=3 за период на престој 01.12-23.12.2021 и 01.03-10.04.2022
Попустите и бонусите може да се комбинираат, важат за ноќевање со појадок.
Цени по лице за 1 ноќевање 24.12-03.01.2022 04.01-10.03.2022 01.12-23.12.2021
 

 

ПОЛУПАНСИОН

 

 

НП

11.03-10.04.2022
НП
Студио 2+1 66€ 36€ 32€
Едноспален апартман 2+2 67€ 40€ 34€
Двоспален апартман 4+2 63€ 34€  29€
Доплата за полупансион : возрасен – 12€, дете (3-12.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating