Hot Springs Medical SPA 4* – с. Бања (област Разлог)

Hot Springs Medical SPA 4* – с. Бања (област Разлог)

Categories:,

Hot Springs Medical SPA 4* – с. Бања (област Разлог)

 

Редовен ценовник за 2021 год.

 

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит 

(2+2)

Алпин апп (2+3)
03.01-06.03.2021
30.07-06.09.2021
Недела-четврток 61€ 64€ 72€ 76€ 87€
Петок и сабота 74€ 77€ 84€ 88€ 100€
07.03-29.07.2021
07.09-22.12.2021
Недела-четврток 53€ 58€ 63€ 68€ 78€
Петок и сабота 63€ 68€ 74€ 78€ 88€

 

 

Вклучено: Детско катче Интернет Паркинг Појадок Сауна Фитнес     

Не е вклучено  All inclusive

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

Дополнителни услови :

За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица

Дете до 5.99 год. – бесплатно

Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 31€ на ден

Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 21€ на ден

Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен

Трет возрасен на дополнително легло – доплата 41€ на ден

Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 31€ на ден

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

Појадок и вечера

Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања,

турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес

Интернет, паркинг

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :

3=4 ВАЖИ ДО 22.12.2021

10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања

15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

СПЕЦИЈАЛНИТЕ ПАКЕТИ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

 

 

 

 

 

 

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating