Хотел Sunrise 4*- Банско

Хотел Sunrise 4*- Банско

Categories:, ,

Хотел Санрајс 4*

www.hotelsunrisebansko.com
Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-02.01.2022 03.01-17.02.2022 23.12-28.12.2021 

18.02-10.03.2022

 

01.12.-22.12.2021 

11.03-31.03.2022

на база ПОЛУПАНСИОН *НП
Студио  60€ 38€ 36€  34€
Едноспален апартман 2+2 63€ 41€ 38€ 36€
Двооспален апартман 4+2 60€ 38€ 36€  34€
Maзонет 5+2 60€ 38€ 36€ 34€
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 / 6=5 7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови :
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating