Хотел Sunny Hills 3* – Пампорово

Хотел Sunny Hills 3* – Пампорово

Categories:, ,

Хотел Сани Хилс 3*

SUNNY HILLS 3* – Пампорово
www.sunnyhillsbg.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2021
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2021, 06.01-02.03.2022, 04,03-10.03.2022 (попустите не се комбинираат)
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-19.12.2021 20.12-28.12.2021 29.12-05.01.2022 06.01-19.01.2022
Вид на сместување 06.03-10.04.2022 20.01-05.03.2022
Студио (2 возрасни)                      50,00 €                      62,00 €                      87,00 €                      54,00 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.)                      50,00 €                      69,00 €                      94,00 €                      54,00 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.)                      50,00 €                      69,00 €                      94,00 €                      54,00 €
Студио (3 возрасни)                      62,00 €                      75,00 €                    106,00 €                      62,00 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.)                      69,00 €                      87,00 €                    125,00 €                      75,00 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.)                      69,00 €                      87,00 €                    125,00 €                      75,00 €
Двоспален апартман (4 возрасни)                      85,00 €                    100,00 €                    137,00 €                      87,00 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни)                      94,00 €                    119,00 €                162,00 €                    119,00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating