Хотел Snezhanka 3* – Пампорово

Хотел Snezhanka 3* – Пампорово

Categories:, ,

Хотел Снежанка 3*

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервации и уплати до 30.09.2021 

                                         10% попуст за резервации и уплати до 31.10.2021 

БОНУСИ : 7=6 за пристигнувања во период од 03.01-27-01.2022 |  06.03-31.03.2022
(не се комбинира со попуст за рана резервација)
Вид нa сместување Услуга  01.12-23.12 24.12-29.12   03.01-27.01 30.12-02.01
 06.03-31.03 28.01-19.02  20.02-05.03
Двокреветна соба (2+1)    ПП 30€ 36€  34€ 76€
Едноспален апартман (2+2)    ПП 44€  54€ 52€ 108€
Цените се по лице на ден на база ПП 

Во цената е вклучено : појадок и вечера , користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, паркинг, WI-FI

Доплата за транспорт до ски писти : 1.5 € по лице на ден
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

 

-Дете од 6 до 11.99 на дополнително легло во двокреветна соба 65% попуст од цената

-Дете од  2 до 11.99 на редовно легло во двокреветна соба 35% попуст од цената

-Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба 25% попуст од цената

-Две деца до 11.99год  на дополнително лего во апартман – бесплатно

-Доплата за трето дете од  4-11.99год во апартман 9€ на ден

-Доплата за 3-ти, 4-ти возрасен во апартман 12€ на ден

-Доплаќање за новогишна вечера  55€ за возрасен, 25€ за деца до 11.99год

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating