Хотел Regnum 5* – Банско

Хотел Regnum 5* – Банско

Category:

Хотел Регнум 5*

REGNUM 5* – Банско
www.regnum.bg
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :30% попуст за резервација и уплата до 30.09.2021

20% попуст за резервација и уплата до 01.10.2021

15% попуст за резервација и уплата до 01.11.2021

БОНУСИ : 7=6  (не важи за период 28.12-02.01.2022) – валидни резервации направени после 21.11.2021
Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 28.12-02.01/2022 03.01-28.02 

22.12-27.12

01.12-21.12 

01.03-16-04

Вид на сместување
Едноспален апартман 2+1 220€ 152€ 128€
Едноспален апартман – поглед планина 2+1 228€ 158€ 134€
Едноспален апартман – делукс 2+2 235€ 164€ 140€
Делукс едноспален со поглед на планина 4+2 240€ 170€ 146€
Двоспален апартман 4+2 404€ 248€ 216€
Двоспален апартман- со поглед планина 4+2 410€ 254€ 222€
Дете  до 0-6.99год  БЕСПЛАТНО
 

Дете  од 6.99-12.99 год. на доп.легло

32€ 21€ 18€
 

Доплата за возрасен на доп.легло

68€ 45€ 33€
Доплата за апартман со балкон 10€ за апартман за целиот престој
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.
Доплата за користење на Регнум Бања Термал и организиран транспорт : возрасен – 8€, дете 4-11 год.- 4€
Дополнителни услови :
▪ Доплата за  вечера : возрасен – 20€, дете -10€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (11-15.99 год.) – 45€, дете (6-10.99 год.) – 25€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating