Хотел Perun Lodge 4* – Банско

Хотел Perun Lodge 4* – Банско

Categories:, ,

Хотел Perun Lodge 4* – Банско

www.perunlodge.bg
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021
 
(Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 29.12-03.01.2022 04.01-25.02.2022 18.12-28.12.2021

26.02-05.03.2022

01.12-17.12.2021

06.03-10.04.2022

Студио 2+1  75 €   51 €  

48€

 

44€

Едноспален апартман 2+2  80€

 

 56€ 54€ 49€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.
Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.

Доплата за вечера: 16€   за возрасни, 10€   за деца (5-11.99)

Дополнителни услови :
▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба : 25% плус од редовна соба (не важи за 29.12-03.01.2020, не се пресметува попуст за рана резервација)
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€ (на 31.12 нема регуларна вечера)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating