Хотел Perelik 5* – Пампорово

Хотел Perelik 5* – Пампорово

Categories:, ,
PERELIK 5* – Пампорово

www.perelikhotel.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-17.12.2021 18.12-28.12.2021
на база ноќевање со појадок 05.03-10.04.2022 04.01-21.01.2022 29.12-03.01.2022 22.01-18.02.2022
Вид на сместување 19.02-22.04.2022
Јуниор сјуит 2+2 52,00 € 58,00 € 90,00 € 63,00 €
Двоспален апартман / мезонет 4+2 49,00 € 55,00 € 85,00 € 60,00 €

Во цената е вклучено : појадок , користење на внатрешен базен,џакузи, фитнес,ладна соба,  сауна,парна бања, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет

Дополнителни услови : 

  • Доплата за вечера возрасни 22€ по лице на ден, деца 7-11.99- 11€
  • Деца до 6.99 год. – бесплатно
  • Деца од7-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Деца од 7-11.99 на редовно легло со еден возрасен 25% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
  • Доплата за еднокреветна соба – 30€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (5-11.99 год.) – 50€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating