Хотел Mountain Paradise 4* – Банско

Хотел Mountain Paradise 4* – Банско

Categories:, ,
MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско
www.mountain-paradise.org
Цените се по лице за 1 ноќевање 29.12-02.01.2021 03.01-17.02.2022 23.12-28.12.2021 

18.02-10.03.2022

01.12-22.12.2021 

11.03-31.03.2022

на база ПОЛУПАНСИОН *НП  ПП ПП ПП
Студио 2+0  59€ 37 € 35€ 32€
Едноспален апартман 2+2  61€ 40€ 37€ 35€
Двооспален апартман 4+2  61€ 40€ 37€ 35€
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6| 10=8 7=6 | 10=8 7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет, детски кат.
Дополнителни услови :
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло –бесплатно
▪ Второ дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 06- 11.99 год. на редовно легло – 80%  од цената плаќа
▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating