Хотел Lucky 5* – Банско

Хотел Lucky 5* – Банско

Categories:, ,

Hotel  Lucky 5* – Банско

Цените се по лице за 1 ноќевање

На база Ноќевање со појадок

01.12-22.12

04.03-06.04

23.12-26.12

03.01-10.01

21.01-23.02

27.12-02.01 11.01-20.01

24.02-03.03

Студио (2+1) 43 58€ 104€ 52€
Студио Лукс (2+1) 46€ 69€ 124€ 62€
Апартман (2+1) 58€ 69€ 115€ 64€
Апартман Лукс ( 2+2 ) 63€ 83€ 137€ 76€
Апартман Плус  (2+2) 86€ 104€ 138€ 92€
Апартман Егзегутив(2+2)

Балкон

104€ 124€ 166€ 110€

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2021

7=6  за период од 03.01-16.01.2022г

Доплата за вечера -18€ возразен -10€ за деца (04-11.99 год )

Деца од 0-3.99 год – БЕСПЛАТНО

Прво дете од 04-11.99 години БЕСПЛАТНО  на дополнително легло

Второ Дете од 04-11.99 години  БЕСПОЛАТНО на дополнително легло

Трето дете на дополнително легло 18 € на ден .

Возрасен на дополнително легло 40 % попуст

Доплата за новогодишна вечера 140€ возрасен , 90 € деца

 

Во цената е вклучено

Бесплатно користење на внатрешен базен за деца и возрасни

Сауна , парна бања,џакузи,фитнес,ски гардероб , шатал ,детски кат , солена соба

 

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2021

 

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating