Хотел Lion 4* – Банско

Хотел Lion 4* – Банско

Categories:, ,

ХОТЕЛ ЛИОН 4* БАНСКО

ПОПУСТИ

-20% попуст за резервации до 30.09/2021

-10% попуст за резервации до 31.10/2021

-7=6 важи за пристигнување после 26.02/2022

-Попустите се комбинираат

Тип на соба

 

ПОЛУПАНСИОН

26.12-01.01/2022 02.01-07.01/2022 08.01-14.01/

22.01-25.02/2022

15.01-21.01

26.02-01.04/2022

Двокреветна соба(2+1) 77€ 55€ 47€ 43€
Еднокреветна соба(1+0) 146€ 83€ 67€ 61€
Фамилијарна соба(2+2) 90€ 76€ 57€ 53€
Апартман(4+1) 305€ 220€ 186€ 170€
Возрасен на доп. легло 59€

 

42€ 35€ 33€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

-појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)

-користење на внатрешен базен и фитнес

-Шатл до гондола

-Скии и гардеробер

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating