Хотел Grami 3* – Банско

Хотел Grami 3* – Банско

Categories:, ,

Хотел Грами 3*- Банско

 

вид на сместување 01.12-27.12.2021

16.01-31.03.2022

28.12.2021-02.01.2022 03.01-2022-15.01.2022

НП

ПП

НП ПП НП ПП
Двокреветна соба 2+0 19 24 35 44 20 25
Двокреветна лукс 2+1 25 30 42 50 26 31
Апартман 2+2 19 24 35 44 20 25

Цената е на лице  на база ноќевање  со појадок/вчера и вклучува: внатрешен базен,сауна парна бања, интернет,паркинг,ски гардеробер.

-деца до 5.99г бесплатно

-деца од 6г до 11.99г на дополнително легло – 50% попуст од сумата

-возрасен на дополнително легло – 20% попуст

-за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми

-новогодишна вечера:

гостите што се со појадок плаќаат 60€, деца 30€,

гостите што се на база полупансион 50€, деца 25€

туристичка такса 1€ по лице на ден

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating