Вила Јагода и Малина – Боровец

Вила Јагода и Малина – Боровец

Categories:, ,

Вила Јагода и Малина

Рана резервација: 15% попуст до 31.10.2021 |   10% попуст до 30.11.2021

ПОПУСТИ: 7=6 за период од 04.01.2022 – 15.04.2022

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Цените во табелите се за наем на вила

Вид на сместување 01.12-23.12.2021 

07.03-15.04.2022

24.12-03.01.2022 

 

04.01-06.03.2022
Јагода  (4+0) 

 

77€ 142€ 83€
Јагода со сауна(4+0) 107€ 172€ 112€
Јагода лукс(2+1/3+0) 89€ 160€ 95€
Малина  (5+2) 95€ 160€ 100€
Малина лукс(5+2) 101€ 166€ 107€

 

Доплата за дополнително легло во Вила Малина 6€  за лица над 13години

Доплата за појадок : 8€ за возрасни 4€ за деца

Доплата за вечера: 13€ за возрасни, 8€ за деца

Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 85€ за возрасни, 45€ за деца од (4-12.99)

Туристичка такса 1 евро по лице на ден .

 

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating