Апартмани Агович – Улцињ

Апартмани Агович – Улцињ

Categories:,

АПАРТМАНИ АГОВИЧ

Апартмани Агович се лоцирани во Улцињ во близина на Голема Плажа, оддалечени се од плажа околу 700м.

Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студиа. Сите се комплетно опремени со сопствено купатило, мини кујна, голем балкон, клима уред, ТВ и интернет.

Кујните се целосно опремени со садови (чаши, шољи, тањири, лажици и вилушки).

 

ЦЕНОВНИК – ЦРНА ГОРА ЛЕТО 2021 | АПАРТМАНИ АГОВИЧ – УЛЦИЊ
Термин: 25.06-02.07 02.07-09.07 09.07-16.07 16.07-23.07 23.07-30.07 30.07-06.08 06.08-13.08 13.08-20.08 20.08-27.08 27.08-03.09
Ноќевања: 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
1/2 126€ 150€ 180€ 192€ 204€ 204€ 168€ 156€ 144€ 126€
1/3 168€ 200€ 216€ 228€ 240€ 240€ 210€ 198€ 186€ 168€
1/4 210€ 235€ 268€ 276€ 288€ 288€ 276€ 264€ 252€ 210€

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 

НАПОМЕНА:

– Цените се дадени за наем на апартман по ноќевање

– Цените се валидни за резервација на минимум 5 ноќевања

– Цена за повратен билет за возрасен 40 евра

– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 10:00 часот (багажот се остава на рецепцијата, предвидена за куфери)

ОПШТИ УСЛОВИ:

– За резервација задолжително уплата аванс 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување.
– Цените се дадени за наем на соба во евра, плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
– Можност за уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка  и онлајн уплата на нашата веб страна
– Задолжително патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата (5 евра за целиот престој за лица до 65 години)
– Во собите можат да престојуваат онолку лица колку што платиле за престојот во собата
– За хигиената на собите се грижат гостите
– Сите настанати штети за време на престојот се на товар на патникот
– За ова патување потребен е валиден биометриски пасош или лична карта
– Се патува преку Косово и Албанија
– Не е потребен PCR тест за влез во Црна Гора
– Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената. ИД

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating