Одберете некоја од останатите понуди

Флора Комплекс 4* - Боровец

КОМПЛЕКС ФЛОРА – БОРОВЕЦ 4*   ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ    01.12.2021 – 17.12.2021 12.03.2022 – 31.03.2022    18.12.2020 – 25.12.2020 05.03-11.03.2022    26.12.2021 –03.01.2022

Вила Јагода и Малина - Боровец

Вила Јагода и Малина Рана резервација: 15% попуст до 31.10.2021 |   10% попуст до 30.11.2021 ПОПУСТИ: 7=6 за период

Хотел Perelik 5* - Пампорово

PERELIK 5* – Пампорово www.perelikhotel.com РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021 Цените се по лице за

Хотел Sunny Hills 3* - Пампорово

Хотел Сани Хилс 3* SUNNY HILLS 3* – Пампорово www.sunnyhillsbg.com РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2021

Банско зима 2021 - 2022

Хотел Sunrise 4*- Банско

Хотел Санрајс 4* www.hotelsunrisebansko.com Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-02.01.2022 03.01-17.02.2022 23.12-28.12.2021  18.02-10.03.2022   01.12.-22.12.2021  11.03-31.03.2022 на база

Хотел Perun Platinum&Casino 4* - Банско

Хотел Перун Платинум Хотел & Казино 4* www.hotelperunbansko.com Попоуст за рана резервација: 10% попуст за уплата до  30.10.2021/ 5% попуст за

Хотел Perun Lodge 4* - Банско

Хотел Perun Lodge 4* - Банско www.perunlodge.bg РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021   (Попустот за рана резервација

Хотел Murite 4* - Разлог

Хотел Мурите Клуб 4*- MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско www.murite.bg РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 29.12-02.01.2022) : 20% попуст за

Пампорово зима 2021 - 2022

Хотел Snezhanka 3* - Пампорово

Хотел Снежанка 3* РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервации и уплати до 30.09.2021                                           10% попуст за резервации и

Хотел Perelik 5* - Пампорово

PERELIK 5* – Пампорово www.perelikhotel.com РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021 Цените се по лице за

Хотел Sunny Hills 3* - Пампорово

Хотел Сани Хилс 3* SUNNY HILLS 3* – Пампорово www.sunnyhillsbg.com РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2021

Хотел Orlovets 5* - Пампорово

Хотел Орловец 5* ORLOVETS 5* – Пампорово www.hotelorlovetz.com РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021 Цените се по лице

Зошто да не одберете нас?

Долгогодишно искуство

Постоиме од 2010 година. Цели 11 години се грижиме да обезбедиме голема лепеза на понуди за да ги задоволиме различните желби и потреби на нашите клиенти. Долгодишното искуство ни потврдува дека квалитетниот начин на работа и задоволните клиенти се наша најдобра реклама.

Квалитетна услуга

Секогаш сме искрени со нашите клиенти. Нудиме одговорен и индивидуален пристап кон секој клиент. Секое патување е прилагодено на вашите желби и потреби, реагираме брзо во непредвидени ситуации и успешно се соочуваме соочуваме со предизвиците кои ги носи времето.

Неверојатни патувања

Освен успешните летни сезони и скијање во зима, имаме голем број на понуди за егзотични дестинации со проверени партнери.

Брза резервација

Знаеме колку е важно времето и затоа секогаш се трудиме да го почитуваме. Нашите услуги се точни, прецизни и извршени во договорениот рок. Освен во нашата канцеларија, резервацијата може да се направи и онлајн, како и на нашите профили на социјалните мрежи Facebook и Instagram.

Поддршка

На нашите телефонски броеви, подршката за нашите клиенти за време на патувањето е достапна 24 часа. Нашиот персонал е секогаш тука за вас.